İspir Cafe Bistro

Amacımız teknoloji ve kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetidir.


Hakkımızda

1987 Yılında İspir Ekmek adı altında başladığımız fırıncılık sektörüne, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızla bölgemize hizmet etmeyi ilke edindik. Fırıncılık sektörüne yapılan teknolojik yatırımları yakından takip ederek, üretim hatlarımızı sürekli yenileyen bir tesise dönüştürdük. Ayrıca bölgemizde paketli ekmek(Roll Ekmek) üretimini ilk üreten firma olarak Batı Karadeniz’deki illerimize hizmet vermeye başladık. İşimize olan saygımız müşterilerimize kaliteli ve çeşitliliği fazla ürünler üretmemize öncü olmuştur. Düzce’de bulunan tüm noktalarımızda 30’a yakın ekmek çeşitliliğimizle hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Fırıncılık sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi 2017 yılın yatırım yaptığımız İSPİR EKMEK PASTA&KAFE&BİSTRO olarak devam etmekteyiz. 1400 mt’ kapalı alanı bulunan UNLU MAMÜLLER ve REST0RAN hizmeti verdiğimiz işletmemizde bölgemize hizmet vermekteyiz. Düzce merkezin çeşitli noktalarında şubelerimiz bulunmaktadır.

Üretimini yaptığımız( Ekmek Çeşitleri, Unlu Mamüller ve Dünya Mutfağı) tüm ürünler konusunda tecrübeli Personellerimiz ve Dağıtım Ekibimiz tarafından kendi noktalarımız ile birlikte özel hazırlanmış araçlarımızla tüm satış noktalarına hijyenik şartlarda, zamanında dağıtılmaktadır. Amacımız teknoloji ve kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Konusunda ustalaşmış personelimizin tüm sağlık kontrolleri şirket doktoru tarafından periyodik olarak yapılmakta, ihtiyaçları zamanında giderilmektedir.

Tüm personelin çalışma alanında şirketçe belirlenmiş olan kurallara uymaları mühendislerce sürekli yapılan gözlemler ve kontroller sayesinde denetlenmekte ve tüm personel belli dönemlerde çalışma sistemleri konusunda bilgilendirilmektedir.

21. yüzyıla girdiğimiz bu dönemde gelişen sektörde rekabet edebilmek için teknolojiyi yakından takip eden firmamızda gıda sektörünün vazgeçilmez unsuru olan Kalite Kontrol ve AR-GE çalışmaları ham maddeden başlayarak son ürüne kadar alanında profesyonelleşmiş mühendislerce özenle yapılmakta elde edilen veriler doğrultusunda üretim prosesi şekillendirilmektedir.

Bu hızlı gelişim ve teknolojik özen İSPİR DEKSAN ürünlerinin piyasa koşullarında ön plana çıkarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Amacımız teknoloji ve kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz

Ekmek,Restoran, Cafe ve Bistro işletmeciliğinde iyi hizmet sunmanın, müşterilerimizin hakkı olduğuna inanıyoruz. İspir Ekmek Cafe Bistro Ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteyi kendine düstur edinmiş bir işletme olarak öncelikle Düzce, Sakarya, İzmit, Bolu, Zonguldak illerimizde yaşayanlara iyi hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bu süreç içerisinde bir Ülke markası olmak vizyonumuzdur.

Değerlerimiz

Kaliteli ve uzman kadro, Temiz ve güvenilir bir üretim, Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı ve lezzetli ürünler, Taptaze, sımsıcak ürünler, Güler yüzlü ve hızlı hizmet.